WYSTAWA-ZABAWA z Wydawnictwem Zakamarki

Zapraszamy wszystkich czytelników literatury dla dzieci na wystawę prezentującą najpopularniejsze serie i najbardziej lubianych bohaterów z Zakamarkowych książek.

Wystawa jest jednocześnie zabawą – każda z 15 plansz zawiera pytanie o przedstawione na niej postaci. Dla tych, którzy odpowiedzą na najwięcej pytań, przewidujemy książkowe upominki.

Przyjdźcie, obejrzyjcie i sprawdźcie, ile pamiętacie z przeczytanych książek!

A może będzie to podpowiedź, co w najbliższym czasie wypożyczyć z biblioteki?

Wystawa dostępna w czytelni dla dzieci i młodzieży do 26 lipca!

Współorganizator:

Wydawnictwo Zakamarki

www.zakamarki.pl

Wydawnictwo Zakamarki od ponad 14 lat wydaje cenione na całym świecie i tłumaczone na dziesiątki języków szwedzkie książki dla dzieci. Ofertę uzupełniają starannie dobrane tytuły francuskie. Wiele Zakamarkowych publikacji to książki obrazkowe dla młodszych dzieci, jest też sporo ciekawych propozycji dla dzieci starszych, czytających już samodzielnie. Najbardziej popularne serie to książki o Lassem i Mai, Piaskowym Wilku, Mamie Mu czy Albercie Albertsonie.

#zakamarki #bielskpodlaski #bibliotekabielskpodlaski #wygrajksiążkę