„Społem, czyli razem!” – czas na podsumowanie

Z jednej strony wiedza i doświadczenie, z drugiej kompetencje cyfrowe i pasja. Idealne połączenie do efektownych działań międzypokoleniowych, które miały miejsce w bielskiej bibliotece. Młodzież z Zespołu Szkół nr 4 im. Ziemi Podlaskiej w Bielsku Podlaskim oraz osoby starsze, przed laty zawodowo związane ze „Społem” Powszechna Spółdzielnia w Bielsku Podlaskim, w ostatnich miesiącach uczestniczyły w projekcie „Społem, czyli razem!”. Przyszedł czas na podsumowanie… Czy różne pokolenia może coś łączyć? Czy osoby młode mogą nauczyć się czegoś od starszych? I odwrotnie, czy starsi mogą czerpać inspiracje od młodszych? Czy obie grupy mogą twórczo się uzupełniać i stworzyć coś ciekawego? Odpowiedzi na te pytania przyniesie finisaż projektu „Społem, czyli razem!”, na który zapraszamy 15 listopada 2023 r. na godzinę 13.00.  Warto zajrzeć do biblioteki w to środowe popołudnie, ponieważ podzielimy się z naszymi gośćmi nie tylko wrażeniami z podejmowanych przez Młodzież i Seniorów działań, ale również jednym z ich efektów – folderem „Przepisy na czasy kryzysu”. Zapraszamy.

Dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach programu „Patriotyzm Jutra”

Plakat informujący o wydarzeniu