Rozwijaj się dzięki Unii Europejskiej!

Za nami pierwsze spotkanie w ramach projektu „Moja biblioteka: przestrzeń wiedzy i rozmowy o Unii Europejskiej”.

W poniedziałek (15 kwietnia) w siedzibie naszej biblioteki odbyło się spotkanie z dr Beatą Jurkowicz ekspertką sieci Team Europe Direct, która opowiedziała o możliwościach rozwoju, jakie daje nam członkostwo w Unii Europejskiej – m.in. o programach DiscoverEU, Erasmus+, sieci Eurodesk Polska, Europejskim Korpusie Solidarności. Uczestnicy spotkania – młodzież z Zespołu Szkół im. Ziemi Podlaskiej – dowiedziała się jak oferta UE wzmacnia nasz osobisty potencjał do rozwoju, gdzie szukać informacji o wolontariacie europejskim, wymianie i szkoleniach.

Spotkanie organizowane w ramach projektu „Moja biblioteka: przestrzeń wiedzy i rozmowy o Unii Europejskiej”. Projekt Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce realizowany przez Fundację Civis Polonus.