Home Wystawy Warsztaty malarstwa intuicyjnego połączone z wykładem

Warsztaty malarstwa intuicyjnego połączone z wykładem

Miejska Biblioteka Publiczna w Bielsku Podlaskim, Instytut Studiów Kulturowych wraz z galerią Biuro Wystaw Kulturoznawczych zapraszają 4 czerwca 2022 r. na warsztaty malarstwa intuicyjnego opartego na metodzie aktywnej wyobraźni oraz pracy z marzeniem sennym.

Zajęcia będą poprzedzone wykładem pt. “Fenomen wyobraźni i procesu twórczego w perspektywach psychologii głębi”. Wykład przeprowadzi dr hab. Tomasz Olchanowski. Wstęp wolny.

Malarstwo intuicyjne jest metodą malowania, którą stworzył szwedzki artysta malarz Curt Kallman. Był wykładowcą w Akademii Sztuk Pięknych w Sztokholmie. Przez 14 lat pracował nad metodą malowania, która połączyłaby sztukę malarską z rozwojem wewnętrznym i stałaby się swego rodzaju narzędziem, które mógłby wykorzystywać każdy człowiek na Ziemi. Wszelkie materiały będą dostępne na miejscu do użytku na potrzeby warsztatów.

4 czerwca 2022 r. godz. 11/ Miejska Biblioteka Publiczna w Bielsku Podlaskim.

Z A P R A S Z A M Y!

•  TUWIM DO KWADRATU
    W 2024 r. Miejska Biblioteka Publiczna w Bielsku Podlaskim realizuje projekt „Tuwim do kwadratu”, który otrzymał dofinansowanie z MKDiN w … Continued
  • Biblioart Wakacje Start!
    W pierwszym tygodniu wakacji rozpoczęliśmy, w tym roku, zajęcia zorganizowane dedykowane dzieciom. Był to czas wypełniony wspólnymi śpiewaniem – niektórym … Continued
  • Spotkanie autorskie z Anną Rybakiewicz
    13 czerwca 2024 roku w Czytelni dla Dorosłych MBP odbyło się spotkanie z Anną Rybakiewicz, wyjątkową autorką powieści obyczajowych osadzonych … Continued