Home Wystawy FERYJNE HECE W BIBLIOTECE

FERYJNE HECE W BIBLIOTECE

Przed nami czas ferii, jak co roku zachęcamy dzieciaki do spędzenia tego okresu z biblioteką, tym razem proponujemy 10 dni kreatywnej zabawy natchnionej książkami, ruchem i plastyką.

Zapraszamy dzieci od 7 do 12 lat na warsztaty realizowane w II modułach. Pierwszy z nich to zajęcia z wykorzystaniem techniki papier mache, monotypii, zabaw ruchowych inspirowanych książką „Tkaczka chmur”. Drugi to czas motania, robienia kolaży, prac rysunkowych dla których punktem wyjścia będzie pozycja „S.Z.T.U.K.A”.

Terminy:

I moduł 24-28 stycznia 2022 r w godz. 11-13

II moduł 31 stycznia – 4 luty w godz. 11-13

Osoby zainteresowane prosimy o zapisy w wypożyczalni dla dzieci do 14 stycznia 2022 r. lub telefonicznie 85 730 21 07. Liczba miejsc ograniczona do 15 osób, decyduje kolejność zgłoszeń.

Na zajęcia obowiązuje wstęp wolny.