Home Wystawy Spotkanie autorskie z Iwoną Golonko

Spotkanie autorskie z Iwoną Golonko

Miejska Biblioteka Publiczna w Bielsku Podlaskim zaprasza 24 maja 2022 r. o godz. 18 na spotkanie z Iwoną Golonko – autorką książki „Teściowa kontra synowa, czyli o trudnych relacjach między kobietami”. Poradnika pokazującego relacje tytułowych kobiet oraz mężczyzny, który doświadcza konfliktu pomiędzy dwoma ukochanymi. Jak pisze wydawca autorka „uwypukla w niej te najtrudniejsze zachowania, ale i te typowe choć wywołujące uciążliwe problemy. Z lekkim przymrużeniem oka przedstawia fałszywe przekonania, gry psychologiczne i niedojrzałe metody reagowania. Następnie, już poważniej, przedstawia prawdziwe motywy zachowania i najważniejsze potrzeby każdego z uczestników relacji. Zachęca do wspólnego poszukiwania przyczyn konfliktu”. Sama autorka, to psycholożka i trenerka biznesu, prelegentka i wykładowczyni z 20 letnim stażem. Jak sama mówi wierzę, że zdrowo jest umieć śmiać się z samego siebie, pomaga innym poradzić sobie z ich problemami zachęcając do śmiechu ze szkodliwych, absurdalnych i destrukcyjnych przekonań”.

Wstęp wolny!

Iwona Golonko – psycholożka i trenerka biznesu, ekspertka z zakresu budowania zdrowych relacji w rodzinie i w biznesie.  Od ponad 12 lat zarządza firmą doradczo-szkoleniową Maroney, która pomaga w przeprowadzaniu transformacji biznesu. Jej zespół prowadził projekty rozwojowe i doradcze w ponad 100 firmach w kraju i za granicą.

Wykładowca m.in. na studiach magisterskich, podyplomowych i programach MBA na Uniwersytecie Warszawskim, na Uczelni Łazarskiego, w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej oraz w Collegium Humanum.

Plakat: Spotkanie autorskie z Joanna Golonko

• CZY JASKÓŁKA ROBI KÓŁKA?
    Czy jaskółka robi kółka? Czy jest zwiastunem deszczu? Jakich „materiałów budowlanych” używa i gdzie buduje gniazda? Uczestnicy sobotnich warsztatów w … Continued
  • Lekcja biblioteczna
    Dnia 17.03.2023 r. na lekcję biblioteczną do Czytelni dla Dorosłych przyszli drugoklasiści z I LO im. T. Kościuszki pod opieką … Continued
  • NIEBO KOPERNIKA