Home Wystawy Spotkanie autorskie z Anną Rybakiewicz

Spotkanie autorskie z Anną Rybakiewicz

Miejska Biblioteka Publiczna w Bielsku Podlaskim ma wyjątkową przyjemność zaprosić na spotkanie z pisarką Anną Rybakiewicz, które odbędzie się w najbliższy czwartek 13 czerwca 2024 r. o godz. 17.30. w czytelni biblioteki przy ul. Kazimierzowskiej 14. Anna Rybakiewicz debiutowała powieścią „Lekarka nazistów”, potem w krótkim czasie zostały wydane jej kolejne powieści: „Złodziejka listów”, „Ocaleni dla miłości”, „Agentka wroga” i najnowsza „Do końca moich dni”. Pisze ona powieści obyczajowe z mocnym tłem historycznym, w których losy bohaterów są zdeterminowane zawieruchą II wojny światowej.

Autorka ukończyła Wydział Prawa na Uniwersytecie w Białymstoku. W swoich książkach powraca do dawnych lat, ukazując nieoczywiste i wyszukane detale historyczne oraz przywołując zapomniane miejsca, które dzięki jej postaciom ożywają na nowo. Inspirowanie się prawdziwymi wydarzeniami sprawia, że jej powieści czyta się z zapartym tchem, przeżywa intensywnie i trudno o nich zapomnieć.

Koordynatorem spotkania jest Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku realizowanego w ramach Dyskusyjnych Klubów Książki województwa podlaskiego. Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książek autorki.

Wydarzenie zostało zakończone.

Możliwość komentowania została wyłączona.

© 2024 Miejska Biblioteka Publiczna w Bielsku Podlaskim - WordPress Theme by Kadence WP

Skip to content