Home Wystawy „RETROspektywa” wystawa w „Galerii na Piętrze”
"Podlaskie rękodzieło" - wystawa w Galerii na Piętrze

„RETROspektywa” wystawa w „Galerii na Piętrze”

Od 8 lutego w „Galerii na Piętrze” można obejrzeć się wystawę fotografii pt. „RETROspektywa” białostockiej grupy nieformalnej FOTOspółdzielnia. Ma ona na koncie dwie duże wystawy tematyczne w galerii Podlaskiego Instytutu Kultury, który objął patronatem działalność grupy.

Twórcy, których prace składają się na wystawę w bibliotece, to: Krzysztof Borowski, Cezary Fabiszewski, Ewa Czerniakiewicz, Piotr Łozowik, Maria Safarewicz oraz Krzysztof Andraka. Fotografie prezentują dorobek grupy na przestrzeni ostatnich 3 lat; część prac jest efektem pleneru artystycznego, który odbył się w w okolicach Bielska Podlaskiego latem 2019 r.. W zdjęciach dominuje klasyczna czerń i biel oraz szeroko rozumiany portret. Wystawę będzie można oglądać do 13 marca br.

• Kreatywne soboty w bibliotece
    25 czerwca odbyło się ostatnie przed wakacjami spotkanie w ramach “Kreatywnych sobót w bibliotece”. Dzieci przeglądały książki o wakacyjnej tematyce, … Continued
  • Bąbelkowo Akademia Malucha
    Za nami kolejne spotkanie pełne uśmiechów, radości, sprawdzaniu się we wspólnej zabawie, słuchaniu, obserwowaniu siebie, zaznaczaniu swoich granic, uczeniu się … Continued