Home Wystawy Jak to jest spotkać się z autorem powieści grozy?

Jak to jest spotkać się z autorem powieści grozy?

Wszystkich ciekawych tego doświadczenia zapraszamy we wtorek _ 25 października o godz. 10 na spotkanie z Arturem Urbanowiczem do biblioteki. Zapowiada się niebanalne wydarzenie, twórca zdradza na swojej stronie, czego możemy się spodziewać pisząc “moje klasyczne spotkania z Czytelnikami przebiegają nietypowo, nie jest to tradycyjna rozmowa prowadzącego z autorem, a mój monolog z przymrużeniem oka.”

Więcej o autorze możecie przeczytać tu:

Wstęp wolny!

Spotkanie odbędzie się, dzięki współpracy z Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku, jest jednym z działań realizowanych w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki.

#dkk #mbpbielskpodlaski #spotkanieautorskie #artururbanowicz

Plakat informujący o spotkaniu

• W I L C Z E K   M I L C Z E K
    – spektakl w wykonaniu Teatr Czrevo w Miejska Biblioteka Publiczna w Bielsku Podlaskim. Ostatni spektakl grany w bibliotece przez zespół … Continued