Wystawa rysunków w Galerii na Piętrze.

Od połowy września w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bielsku Podlaskim można obejrzeć prace EWELINY BAGIŃSKIEJ. Ewelina to absolwentka Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania, Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Akademii Sztuk Pięknych. Ukończyła grafikę i kulturoznawstwo. Od zawsze uwielbiała tworzyć. Jako dziecko spędzała dużo czasu wycinając wycinanki, rysując czy malując. Zawsze chciała wiązać swoją przyszłość ze sztuką. Jej największą inspiracją jest Walt Disney. To dzięki niemu zaczęła rysować. Inspirowała się postaciami z bajek i sama próbowała je odtwarzać, a potem tworzyć własne. W jej pierwszych pracach pojawiały się głównie księżniczki. Z czasem zaczęła tworzyć portrety, które rysuje do dziś. W swoich pracach stara się pokazać ludzie piękno zewnętrzne jak i wewnętrzne. Tworząc obrazy stara się zwracać uwagę na każdy szczegół. Jej prace są głównie czarno białe, aby kolor nie odwracał uwagi od samej postaci.