“Letni jadłospis w cukrzycy i innych schorzeniach”

Z przyjemnością informujemy, że Klub Diabetyków we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Bielsku Podlaskim serdecznie zapraszają Państwa na wyjątkowe spotkanie, które odbędzie się w czwartek, 1 czerwca o godzinie 16:00. Tym razem będziemy mieli przyjemność gościć dietetyczkę, panią Ewę Niedźwiedzką, która podzieli się swoją wiedzą na temat “Letniego jadłospisu w cukrzycy i innych schorzeniach”.
Spotkanie odbędzie się w Czytelni dla Dorosłych, która znajduje się na piętrze biblioteki. To idealne miejsce do wspólnej dyskusji i zgłębienia tematu zdrowego odżywiania w kontekście cukrzycy oraz innych chorób. Pani Ewa Niedźwiedzka, ze względu na swoje doświadczenie i profesjonalizm, będzie miała okazję przedstawić nam najnowsze informacje i porady dotyczące skomponowania odpowiedniego jadłospisu w okresie letnim.
Biorąc pod uwagę znaczenie diety w zarządzaniu cukrzycą oraz innymi schorzeniami, jesteśmy przekonani, że to wydarzenie będzie niezwykle cenne dla wszystkich zainteresowanych zdrowym stylem życia. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich członków Klubu Diabetyków oraz osób spoza klubu, które pragną poszerzyć swoją wiedzę na temat żywienia w kontekście chorób przewlekłych.
Nie przegapcie tej wspaniałej okazji! Prosimy o uczestnictwo w spotkaniu z dietetyczką panią Ewą Niedźwiedzką, by poznać nowe pomysły na letnie posiłki i dowiedzieć się, jak efektywnie zarządzać cukrzycą oraz innymi schorzeniami. Zapewniamy, że spotkanie będzie nie tylko inspirujące, ale również dostarczy praktycznych wskazówek, które można zastosować w codziennym życiu.
Dołączcie do nas, by razem odkrywać tajniki zdrowego żywienia i czerpać wiedzę od eksperta w dziedzinie dietetyki.

Plakat informujący o wydarzeniu