KREATYWNE SOBOTY W BIBLIOTECE

Gdybyście się czasami zastanawiali, co robić w sobotnie przedpołudnie z dzieckiem w Bielsku Podlaskim. To śmiało rekomendujemy Wam odwiedziny biblioteki, a w szczególności zajęcia kreatywne. Jest to wydarzenie wyjątkowe, które poza możliwością twórczego wyżycia się, nierzadko tworzenia czegoś z niczego, jak choćby 12 listopada 2022 kiedy, kartonowe pudła posłużyły jako materiał do stworzenia wielobarwnych, pomysłowych Istot, żyjących w morskich głębinach, to otwiera na spotkanie z drugim człowiekiem. Towarzyszy mu atmosfera budowania wspólnoty, bycia blisko dziecka, obserwowania, a czasem oddawaniu się pasji dziecięcego kreowania razem z nim. Niesamowitym doświadczeniem jest móc usłyszeć od dorosłego mężczyzny zaangażowanego w proces przenoszenia wizji dziecka, na materię, że bawi się świetnie. Sprostanie oczekiwaniom naszej wyobraźni nie zawsze bywa łatwe,  chociaż przy odrobinie wysiłku nierzadko daje niezwykle efekty.